Zawory regulacyjne Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 6 523,00 zł

  Zawór redukuje i stabilizuje ciśnienie na odpływie na żądanym poziomie, niezależnie od ciśnienia na dopływie i rozbioru wody w sieci (nastawione ciśnienie za zaworem musi być niższe od ciśnienia na napływie). Zawór ten znajduje zastosowanie szczególnie w instalacjach wodociągowych, irygacyjnych lub za zestawem pompowym.

  6 523,00 zł
  Obniżka!
 • 11 306,62 zł

  Zawór redukuje i stabilizuje na żądanym poziomie ciśnienie na odpływie, zabezpieczając jednocześnie ciśnienie na dopływie przed spadkiem poniżej zadanej minimalnej wartości (funkcja priorytetowa/nadrzędna), niezależnie od wahań ciśnienia na dopływie i rozbioru wody w sieci. Zabezpiecza minimalną wymaganą wartość ciśnienia w szczególnie newralgicznych...

  11 306,62 zł
 • 8 372,02 zł

  Zawór kontroluje i zabezpiecza ciśnienie na dopływie przed spadkiem poniżej żądanego minimalnego poziomu, niezależnie od wahań ciśnienia za zaworem i rozbioru wody w sieci. Zabezpiecza pompę przed spadkiem ciśnienia ssania poniżej jej charakterystyki oraz przekroczeniem wydajności pompy przy dużych rozbiorach.

  8 372,02 zł
 • 2 992,14 zł
  Promocja!

  Regulator ciśnienia DRVD przeznaczony jest do pracy z wodą wodociągową, sprężonym powietrzem i innymi gazami obojętnymi. Zawór redukuje i stabilizuje ciśnienie medium na odpływie na żądanym poziomie, niezależnie od wahań ciśnienia na dopływie i rozbioru wody w sieci. Możliwa jest dowolna i płynna zmiana nastawy wartości ciśnienia zredukowanego za zaworem.

  2 992,14 zł
 • 149,27 zł
  Promocja!

  Regulator ciśnienia 7BIS służy do automaty-cznej redukcji i stabilizacji ciśnienia za zaworem na żądanym poziomie, niezależnie od wahań ciśnienia przed zaworem, zarówno w warunkach przepływu jak i przy braku przepływu medium w instalacji. Umożliwia dowolną i płynną zmianę nastawy wartości ciśnienia redukowanego (za zaworem). Nastawa wstępna (fabryczna): 3...

  149,27 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów