Zawory antyskażeniowe

Aby zadbać o odpowiednią jakość wody pitnej i ochronić ją przed zanieczyszczeniem podczas transportu, wykorzystuje się solidne zawory antyskażeniowe. Dzięki nim nawet w przypadku spadku ciśnienia w sieci wodociągowej czy przeciwciśnienia zwrotnego woda nie powróci do pierwotnego zbiornika.

W zależności od potrzeb klienta, nasza firma proponuje szeroki wybór zaworów antyskażeniowych:
- umożliwiające kontrolę izolatora przepływu zwrotnego (typ BA),
- bez możliwości nadzoru (typ CA),
- z możliwością nadzoru, a dodatkowo wyjątkowo czułe na jakiekolwiek zmiany ciśnienia (typ EA).

Wszystkie dostępne produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, jak i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Jeśli nie masz pewności, który model będzie odpowiedni do planowanych przez Ciebie prac, skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Zawory antyskażeniowe Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 138,21 zł
  Promocja!

  Zawór zwrotny antyskażeniowy rodziny EA, jego praca może się odbywać w dowolnym położeniu. Charakteryzuje się małymi stratami ciśnienia i cichą pracą. Dodatkowo nie generuje uderzeń hydraulicznych. Budowę ma zwartą z zespołem zamykania: podwójne prowadzenie zawieradła (osiowe i boczne) wspomagane sprężyną. Podane średnice odpowiadają wymiarowi gwintu.

  138,21 zł
 • 1 190,31 zł
  Promocja!

  Zawór typu BABM używany jest do zabezpieczenia sieci wodociągowych przed wtórnym zanieczyszczeniem spowodowanym wystąpieniem przepływów zwrotnych. Izolator przepływów zwrotnych BABM, należący do zaworów antyskażeniowych rodziny BA, skałada się z dwóch zaworów zwrotnych i komory pośredniej, w której w momencie wystąpienia przepływu zwrotnego tworzy się...

  1 190,31 zł
 • 6 282,04 zł
  Promocja!

  Izolatory przepływów zwrotnych typu BA4760 używane są do zabezpieczenia sieci wodociągowych przed wtórnym zanieczyszczeniem spowodowanym wystąpieniem przepływów zwrotnych. Zawór antyskażeniowy rodziny BA podzielony jest na trzy strefy: wlotową, pośrednią i wylotową. Każda z nich posiada przyłącze manometryczne umożliwiające stały nadzór działania urządzenia.

  6 282,04 zł
 • 40,93 zł
  Promocja!

  Zawór zwrotny antyskażeniowy rodziny EA. Praca w dowolnym położeniu. Małe straty ciśnienia. Cicha praca, zwarta budowa. Nie generuje uderzeń hydraulicznych. Zespół zamykania: podwójne prowadzenie zawieradła (osiowe i boczne) wspomagane sprężyną.

  40,93 zł
 • 2 035,81 zł

  Zawór zwrotny antyskażeniowy rodziny EA. Praca w dowolnym położeniu. Małe straty ciśnienia. Cicha praca, zwarta budowa. Nie generuje uderzeń hydraulicznych. Doskonała szczelność i wysoka niezawodność, charakterystyczne dla zaworów antyskażeniowych

  2 035,81 zł
  Obniżka!
 • 1 721,58 zł

  Zawór zwrotny antyskażeniowy rodziny EA. Praca w dowolnym położeniu. Małe straty ciśnienia. Cicha praca, zwarta budowa. Nie generuje uderzeń hydraulicznych. Zespół zamykania: podwójne prowadzenie zawieradła (osiowe i boczne) wspomagane sprężyną

  1 721,58 zł
  Obniżka!
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów