Zawory odcinające kulowe

W niektórych przypadkach występuje konieczność zatrzymania przepływu mediów w instalacji wodociągowej, elektrociepłowniczych i innych. W tym celu stosuje się zawory kulowe odcinające. Korzystając z naszego asortymentu masz pewność, że wybierasz najlepsze rozwiązania.

Proponujemy bowiem tego typu elementy, wykonane z trzyczęściowego korpusu ze stali nierdzewnej, zbrojonego dodatkowo włóknem szklanym i uszczelnionym teflonem. Niewielka dźwignia ręczna z blokadą położenia umożliwia dowolną regulację przepływu medium.

Niewątpliwym atutem proponowanych przez nas zaworów kulowych jest możliwość sprzedaży z dodatkowymi przyłączami, pozwalającymi na montaż wspawany typu gniazdowego bądź czołowego. Standardowo bowiem proponujemy elementy z przyłączami gwintowanymi wewnętrznie.

Zawory kulowe Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 126,96 zł

  Zawór z korpusem trzyczęściowym o pełnym przelocie. Zawór przeznaczony do instalacji wodociągowych, ciepłowniczych i przemysłowych. Ciśnienie nominalne 63 bar, temperatura maksymalna 200°C. 

  126,96 zł
  Obniżka!
 • 146,56 zł

  Zawór odcinający kulowy z napędem ręcznym zawór o pełnym przelocie z korpusem trzyczęściowymkorpus i kula: stal nierdzewna AISI 316; uszczelnienie: PTFE (teflon) zbrojony włóknem szklanym; przyłącza: gwint wewnętrzny BSP napęd: dźwignia ręczna z blokadą położenia Pnom 6,9 MPa, tmax=200°C.

  146,56 zł
  Obniżka!
 • 179,55 zł

  Zawór odcinający kulowy z napędem ręcznymzawór X3777 w wykonaniu do parykorpus i kula: stal nierdzewna AISI 316; uszczelnienie: PTFE (teflon)zbrojony włóknem węglowym; przyłącza: gwint wewnętrzny BSPnapęd: dźwignia ręczna z blokadą położeniaPnom 6,9 MPa, tmax=200°C.

  179,55 zł
  Obniżka!
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów