Kosze ssawne

 

W tej kategorii proponujemy bardzo trwałe, wykorzystywane w instalacjach wodociągowych lub dotyczących innych mediów, kosze ssawne. Proponowane elementy sprawdzą się w rozmaitych rurociągach i odpowiadają właściwym normom i standardom.


Dzięki specjalnej budowie zapewniają cichą pracę, a także minimalne straty ciśnienia (płaska uszczelka gwarantuje świetny parametr szczelności), a do tego mogą pracować w wybranym położeniu. Ponadto, kosze ssawne są wyposażone w grzybkowy zespół zamykania, o minimalnym przemieszczeniu.


Chcemy jak najlepiej spełnić wymagania naszych klientów, dlatego elementy te mamy możliwość dostarczyć w wielu wymiarach. Oferujemy je w średnicach z zakresu od DN 50 do DN 400.


Zachęcamy do zapoznania się z kartą katalogową produktu. W razie pytań lub wątpliwości, nasz doświadczony zespół z chęcią udzieli odpowiedzi – skontaktuj się z nami.

 

Kosze ssawne Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 1 616,91 zł

    Połączenie zaworu zwrotnego z koszem do montażu na odcinku ssawnym rurociągu. Zespół zamykania: grzybkowy o krótkim przemieszczeniu, wspomagany sprężyną. Korpus epoksydowany. Doskonała szczelność dzięki płaskiej uszczelce. Praca w dowolnym położeniu. Małe straty ciśnienia, cicha praca, zwarta budowa

    1 616,91 zł
    Obniżka!
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji